بهترین زمان برای تعویض کفش ایمنی

تصور کنید هر روز برای کار آماده می شوید ، کفش ایمنی خود را می پوشید و متوجه نمی شوید که از پاهای شما محافظت نمی شود.

تصور کنید هر روز برای کار آماده می شوید ، کفش ایمنی خود را می پوشید و متوجه نمی شوید که از پاهای شما محافظت نمی شود.
این همان اتفاقی است که وقتی از زمان تعویض کفش ایمنی خود بی اطلاع هستید ، اتفاق می افتد.
جای نگرانی نیست ، کارشناسان ما به شما کمک می کنند تا علائم اصلی را بشناسید که بتوانید همیشه در محل کار از خود محافظت کنید.

راحتی، ی و ایمنی

پیشگیری از آسیب های کفش ایمنی

کفش ایمنی برای محافظت از پای کارگران در برابر آسیب طراحی شده است اما فقط در شرایطی که کفش ایمنی در شرایط خوبی قرار دارد ، می تواند پاها را محافظت کند.
درست است که بدیهی به نظر میرسد، اما معمولا این قضیه برای کسانی که درگیر کارهای زیاد و روزمره هستند فراموش می شود.

اگرچه تاریخ و زمان مشخصی برای جایگزینی کفش ایمنی وجود ندارد (زیرا این امر به ماهیت کار شما بستگی دارد) ۳ عامل وجود دارد که باید در نظر گرفته شوند: ۱- ساییدگی متداول
۲- آسیب
۳- کاربرد در اینجا نگاهی سریع به هر یک از این موارد می اندازیم:

ساییدگی و پارگی متداول

آیا علائم قابل مشاهده ای از آسیب وجود دارد؟ این علایم می توانند شامل سوراخ یا پارگی باشند.
آیا می توانید سرپنجه را از روی کفش یا پوتین مشاهده کنید؟ آیا آج های زیره کفش ساییده و صاف شده اند؟ آیا درزها و دوخت های کفش جدا شده اند؟ آیا هنگام راه رفتن پای شما می لغزد یا سر میخورد؟ به طور کلی ، آیا حس حفاظت (ایمنی) آنها نسبت به اوایل کمتر شده است؟ اگر پاسخ به هر یک از موارد بالا بله است ، وقت آن است که به جایگزینی کفش ایمنی خود بیاندیشید.

آسیب

وقتی صحبت از کفش ایمنی می شود ، باید همیشه به یاد داشته باشید که از کفش هایتان چطور استفاده کرده اید و چه اتفاقاتی برای آنها افتاده است.
به عنوان مثال ، آیا اخیراً چیزی روی کفش ایمنی شما افتاده است؟ در این صورت، یکپارچگی سرپنجه می تواند آسیب دیده باشد.
باید به یاد داشته باشید که حتما نباید سرپنجه سوراخ شده باشد تا بگوییم ایمنی کفش از بین رفته است، غالباً برخورد چیزی با سرپنجه کفش می تواند رویه ی آن را از بین ببرد بدون اینکه قابل مشاهده باشد، اگر کفش ایمنی شما دچار هر گونه حادثه ای در محل کار شده باشد، باید از نزدیک بررسی شود و در صورت لزوم به فکر جایگزین کردن آن باشید.

کاربرد

کارگران نیازهای شغلی و شرایط کاری متفاوتی دارند و مدت زمان استفاده آنها از کفش ایمنی متفاوت است بنابراین منجر به سطوح مختلفی از سایش زیره کفش می شود.
اگر ساعات طولانی و در شرایط کاری سخت فعالیت دارید باید نسبت به کسی که در محیط مساعدتر کار می کند، زودتر کفش ایمنی خود را تعویض کنید.
در هر صورت ، همه کارگران باید کفش ایمنی خود را مورد بررسی قرار دهند و اگرچه بیشتر آنها نیازی به تعویض کفش ایمنی خود در هر ۶ ماه ندارند ، اما خوب است که پس از حداقل ۶ ماه استفاده، کفش خود را مورد بررسی قرار دهند.
این بررسی ها؛ شما را از میزان فرسایش کفش مطلع خواهند کرد.

نوشته بهترین زمان برای تعویض کفش ایمنی اولین بار در کفش ایمنی ساتر.
پدیدار شد.

تحریریه
تحریریه
مقاله‌ها: 73

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/wearexport/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/wearexport/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427